Металопрокат, Покрівельні матеріали
(067) 555-27-72
(0352) 56-17-07
e-mail: rost.metal@gmail.com
ПМП “Рост
м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 31
Графік роботи: пн-пт 9-17 год без обiду.

Про нас

ПМП "РОСТ"ПМП "РОСТ"
ПМП "РОСТ"ПМП "РОСТ"

ПМП "РОСТ" — перший в Тернопільському регіоні ВИРОБНИК сучасних покрівельних та фасадних матеріалів — металочерепиці та профнастилу.

Продукція ПМП "РОСТ" виготовляється на високотехнологічному обладнанні одного з кращих європейських виробників. Його висока якість, точність, надійність, комп'ютерне управління процесом виготовлення в поєднанні з використанням сировини таких відомих виробників як ArcelorMittal (Німеччина), Thyssen Krupp (Німеччина), Marcegaglia (Італія) та інших дають змогу отримати високоякісний кінцевий продукт, а висока продуктивність ліній забезпечує мінімальні терміни виконання замовлень.

Основні споживчі властивості — механічна міцність, легкість, довговічність, чудовий естетичний вигляд, простота та швидкість монтажу — забезпечують широке використання цих матеріалів для покриття зовнішньої поверхні дахів, а також стін промислових та громадських приміщень, житлових будинків, гаражів, навісів, малих торгових об'єктів.
 

Матеріал

Вихідним матеріалом для виготовлення є холоднокатаний стальний лист з нанесеним на нього шаром покриття:

для профнастилу:
  • цинкового;
  • полімерного;
  • алюмоцинкового;
для металочерепиці:    полімерного.

Структура листа

1). Полімерне покриття; 2). Ґрунтовка; 3). Пасивація; 4). Цинк; 5). Стальний лист; 6). Цинк; 7). Пасивація; 8). Ґрунтовка; 9). Лак
 

Сервіс